Servis Baxi

Project Info

U této značky kotlů provádíme

  • pozáruční servis
  • pozáruční opravy
  • revize

Informace o firmě Baxi

Firma je na českém trhu od roku 2002 a nabízí široký sortiment plynových kotlů. Kotle Baxi využívají regulaci Siemens, která jim pomáhá řešit i složité varianty topných systémů.
Roku 2009 došlo ke spojení Baxi, De Dietrich a Remeha a vznikla tak skupina BDR Therma. Tato skupina patří mezi světové výrobce systémů vytápění. Velké úsilí vkládají i do vývoje nových technologií vytápění, které by mohly hrát do budoucna velkou roli v oblasti vytápění a přípravy teplé vody.
Atmosférické kotle jsou typické pro jejich snadnou instalaci a vysokou spolehlivost. Kondenzační kotle disponují nerezovým výměníkem, kvalitní regulací a vysokou účinností. Zásobníky teplé vody a solární systémy mají též v nabídce.
Více informací o firmě Baxi

Description
U této značky kotlů provádíme pozáruční servis pozáruční opravy revize Informace o firmě Baxi Firma je na českém trhu od roku 2002 a nabízí široký sortiment plynových kotlů. Kotle Baxi využívají regulaci Siemens, která jim pomáhá řešit i složité varianty topných systémů. Roku 2009 došlo ke spojení Baxi, De Dietrich a Remeha a vznikla tak [...]
Client:
Date:
5.4.2016
Location:
Category:
Plynové kotle