Servis Bergen

Project Info

U značky kotlů Bergen provádíme

  • prodej kotlů
  • montáže
  • uvedení do provozu
  • záruční servis a opravy
  • pozáruční servis a opravy
  • revize

Informace o kotlích Bergen

Zvláštností této firmy je snaha, o co nejekologičtější dopad na životní prostředí. Proto tedy není divu, že Bergen má v nabídce jen plynové kondenzační kotle.
Model Aqua Silver plus je výkonný kotel, který dokáže uspokojit potřeby běžných rodinných domů, současně přitom vyniká malými rozměry (60x40x29 cm) a nízkou hmotností, jen 25 kg.
Modely Calenta jsou vyráběny v Holandsku tradičním výrobcem kotlů Remeha. Kotel vyniká promyšlenou konstrukcí s použitím nejnovějších technik a je celkem jednoduchý na údržbu.
Master Line modely, jsou určeny pro náročnější provozy a to ve výkonech od 45 kW do 115 kW. Jsou to velmi odolné kotle s modulací od 18 % do 100 % výkonu hořáku. (běžné kotle modulují od 30 % do 100 %)
Více informací o firmě Bergen na stránkách

Fotografie

1) Na fotografii je kotel Master line po 7 letech v provozu, bez jakékoliv servisní údržby

2) Na této fotografii je kotel Master line po 7 letech v provozu a jeho výměník je po námi provedené servisní údržbě
Tvrzení, že Master Line, jsou velmi odolné kotle, dostálo svého slova.

Description
U značky kotlů Bergen provádíme prodej kotlů montáže uvedení do provozu záruční servis a opravy pozáruční servis a opravy revize Informace o kotlích Bergen Zvláštností této firmy je snaha, o co nejekologičtější dopad na životní prostředí. Proto tedy není divu, že Bergen má v nabídce jen plynové kondenzační kotle. Model Aqua Silver plus je výkonný kotel, [...]
Client:
Date:
5.4.2016
Location:
Category:
Plynové kotle