Servis Thermona

Project Info

U kotlů značky Thermona provádíme

  • prodej kotlů
  • montáže
  • uvedení do provozu
  • záruční servis a opravy
  • pozáruční servis a opravy
  • revize

Několik informací o značce Thermona

Thermona je poslední ryze česká značka, zabývající se prodejem plynových a elektrických kotlů. Všechny ostatní firmy z této kategorie změnili majitele a patří zahraničním firmám.
Společnost byla založena roku 1990 a už v roce 1995 vyráběla více jak deset modelů kotlů. Mnoho jejich výrobků dostalo ocenění například ocenění „Ekologicky šetrný výrobek“. V roce 1999 kotel Therm 28 CX získal zlatou medaili na Pragotherm.
První kondenzační kotel představila Thermona v roce 2002 pod názvem: „THERM 28 KDZ“. Tento model opět získal zlatou medaili na SHK 2003. V roce 2005 začali vyrábět kondenzační kotle s vestavěným zásobníkem na 55 l a na 100 l. V roce 2007 byl zahájen prodej řady elektrokotlů a roku 2009 byli kotle THERM EL 5 a kotle EL 9 představeni na trhu jako první elektrokotle s dotykovým displejem.
Roku 2014 prošla celá řada Thermona condensing modernizací a získala Ministerstvem životního prostřední známku: „Ekologický výrobek“. Thermona nabízí u svých kotlů prodloužení záruky na 3 roky.
Více informací o kotlích Thermona:
http://www.thermona.cz/

Description
U kotlů značky Thermona provádíme prodej kotlů montáže uvedení do provozu záruční servis a opravy pozáruční servis a opravy revize Několik informací o značce Thermona Thermona je poslední ryze česká značka, zabývající se prodejem plynových a elektrických kotlů. Všechny ostatní firmy z této kategorie změnili majitele a patří zahraničním firmám. Společnost byla založena roku 1990 a už [...]
Client:
Date:
9.6.2015
Location:
Category:
Plynové kotle