Servis ACV

Project Info

U kotlů od společnosti ACV provádíme

  • záruční i pozáruční servis
  • záruční i pozáruční opravy
  • prodej a montáž
  • uvedení do provozu
  • programování regulací
  • poradenství
  • revize

Informace o společnosti ACV

Společnost ACV vznikla v Bruselu roku 1922 a jedním ze zakladatelů byl i vynálezce Rupert Castiaux. Společnost ACV byla jednou z prvních, které začaly vyrábět zásobníky teplé vody z nerezové oceli. To vedlo k rozvoji jejich vynikajícího konceptu: „Zásobník v zásobníku.“ Tento způsob ohřevu vody je jedním z nejrychlejších.

Zásobníky Tank in Tank

Jak již název napovídá, jedná se o technologii ohřevu: „zásobník v zásobníku.“
Vnitřní nerezový zásobník na teplou vodu je vložen do vnějšího zásobníku, kde je obklopen po celé ploše topnou vodou.
Tento způsob ohřevu teplé vody je 1,5 krát až 2,5 krát rychlejší než při použití běžné topné spirály a navíc je zásobník odolný vůči tvorbě vodního kamene. Vnitřní zásobník je totiž vytvořen tak, aby se jeho stěny vlivem teplot a kolísání tlaku stále pohybovali, tím se docílí odolnosti vůči vodnímu kameni.
Velmi kvalitní izolace zajištuje minimální tepelnou ztrátu, která se pohybuje pouze okolo 0,35 °C za hodinu, při teplotě 85 °C. Díky kvalitní konstrukci jsou náklady na údržbu nepatrné.

Kondenzační kotle

Nerezový výměník s promyšleným odvodem spalin zajišťuje kotli vysokou účinnost ve využití tepla a i velmi nízkou hodnotu CO ve spalinách. Díky své konstrukci patří mezi úzkou skupinu kotlů, které si dokážou široce modulovat výkon hořáku a to má za následek snížení spotřeby plynu.
Ukázka fungování kondenzačního kotle ACV Prestige

Více informací o společnosti ACV

Description
U kotlů od společnosti ACV provádíme záruční i pozáruční servis záruční i pozáruční opravy prodej a montáž uvedení do provozu programování regulací poradenství revize Informace o společnosti ACV Společnost ACV vznikla v Bruselu roku 1922 a jedním ze zakladatelů byl i vynálezce Rupert Castiaux. Společnost ACV byla jednou z prvních, které začaly vyrábět zásobníky teplé vody z nerezové [...]
Client:
Date:
5.4.2016
Location:
Category:
Plynové kotle