Servis Karma

Project Info

U kotlů značky Karma provádíme

  • pozáruční servis
  • pozáruční opravy
  • revize

Několik informací o značce Karma

Zakladatele firmy Karel Macháček začal jako první u nás vyrábět kvalitní plynové spotřebiče v roce 1910. Výrobní řada Beta Comfort jsou plynová podokenní topidla s proskleným čelním panelem a odtah spalin mají vyveden přes zeď.
Výrobní řada Beta je též podokenní topidlo s vývodem spalin přes zeď. U řady Beta jsou dvě varianty, jedna s věčným plamínkem (díky jednoduché konstrukci disponuje tato verze svou bezporuchovostí a dlouhou živostností) a druhá varianta je s elektrickým zapalováním (zde je výhoda úspory plynu, ale nevýhoda nutnosti zapojení zařízení k elektrické síti).
Poslední výrobní řadou je typ Gamat s odtahem spalin do komínu. Výhoda tohoto celého konceptu tkví v tom, že stačí spotřebič zapojit k plynovému potrubí a může se ihned topit. Není třeba tedy instalovat potrubí pro topný systém a radiátory. Teplo je přímo vyzařující, například jako u krbu.

Fotografie po instalaci Gamat

Description
U kotlů značky Karma provádíme pozáruční servis pozáruční opravy revize Několik informací o značce Karma Zakladatele firmy Karel Macháček začal jako první u nás vyrábět kvalitní plynové spotřebiče v roce 1910. Výrobní řada Beta Comfort jsou plynová podokenní topidla s proskleným čelním panelem a odtah spalin mají vyveden přes zeď. Výrobní řada Beta je též podokenní topidlo [...]
Client:
Date:
9.6.2015
Location:
Category:
Plynové kotle