Servis Vaillant

Project Info

U kotlů značky Vaillant provádíme

  • pozáruční servis
  • pozáruční opravy
  • revize

Informace o firmě Vaillant

Firmu v roce 1874 založil JohannVaillant, více informací zde.
V roce 1894 mění Johann Vaillant svým vynálezem koupelnových plynových kamen trh jednou provždy. Protože do té doby přicházela voda do styku se spalinami a jeho přístroj s uzavřeným systémem ohřevu vody byl tedy revoluční.
Roku 1899 se Johannu zalíbil v novinách obrázek zajíce, a tak si ho osvojil pro své logo. Roku 1905 uvádí na trh první závěsná plynová kamna.
Ústřední topení je vynálezem firmy Vaillant a roku 1924 ho představil na trhu. Roku 1997 byl do sortimentu zaveden i solární systém.
Více informací o kotlích Vaillant

Fotografie kondenzačního kotle

Kotel byl od jiné firmy špatně seřízen a cykloval. Po naší odborné servisní kontrole byl kotel vyčištěn, opraven a nadále funguje.

Description
U kotlů značky Vaillant provádíme pozáruční servis pozáruční opravy revize Informace o firmě Vaillant Firmu v roce 1874 založil JohannVaillant, více informací zde. V roce 1894 mění Johann Vaillant svým vynálezem koupelnových plynových kamen trh jednou provždy. Protože do té doby přicházela voda do styku se spalinami a jeho přístroj s uzavřeným systémem ohřevu vody byl tedy revoluční. [...]
Client:
Date:
12.6.2015
Location:
Category:
Plynové kotle